Lublin City-Tour


- CO TO JEST LUBLIN CITY TOUR?


LUBLIN CITY TOUR  – to nowy w Lublinie sposób zwiedzania miasta, realizowany przez właścicieli i pracowników firmy ATLAS TRAVEL, na wzór zwiedzania  innych miast Polski i Europy.

Atrakcje turystyczne Lublina można zobaczyć podczas przejazdu przez miasto elektrycznymi pojazdami. Informacje o mijanych obiektach przekazywane są turystom przez głośniki: przez przewodnika z mikrofonem lub odtwarzane z elektronicznego odtwarzacza.


– ILE  CZASU  ZAJMUJE  ZWIEDZANIE  ELEKTRYCZNYMI BUSAMI  na  „Szlaku Zabytków Lublina”?:

Zwiedzanie Lublina przy pomocy elektrycznych pojazdów zajmuje  na tej trasie  ok 60 min.– ILE OSÓB MOŻE ZABRAĆ EL-BUSIK LUBLIN CITY TOUR?

W każdym busie jest 14 miejsc: 13 miejsc  dla pasażerów + 1 miejsce dla kierowcy.
Busików jest dwa: żółty i zielony. Tak więc równocześnie  możemy obsłużyć 26 osób.


 – CZY PRZEJAZD BUSAMI JEST BEZPIECZNY DLA DZIECI?

Pojazdy LUBLIN CITY TOUR są pojazdami wolnobieżnymi.  Poruszają się z prędkością
do 25 km/1 godzinę.
Wszystkie miejsca dla pasażerów wyposażone są w pasy bezpieczeństwa.


- W JAKIM JĘZYKU MOŻE BYĆ ŚWIADCZONA USŁUGA CITY TOUR? 

Od wielu lat obserwujemy w Lublinie wielojęzyczne grupki turystów indywidualnych, którzy są zainteresowani naszym miastem, jego bogatą historią i teraźniejszością.
O ile jeszcze informacje o Lublinie są łatwiej dostępne w języku polskim, to przybyszom zza granicy, nie mówiącym po polsku jest o wiele trudniej je odnaleźć i powiązać z obiektami na które patrzą, spacerując po lubelskim Starym Mieście, czy deptaku.
Chcemy w szybki, wygodny i ciekawy sposób zaprezentować Lublin w możliwie wielu wersjach językowych, tak aby każdy miał dostęp do najważniejszych i najciekawszych informacji o naszym mieście w zrozumiałym dla niego języku.


Więcej na stronie: www.lublin-city-tour.pl ZAPRASZAMY!
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza